12127 Кобура поясная для пистолета Форт-17 "бабочка" Код товара: 163-218-12127Цена: 390.00 грн
kobura-poyasnaya-dlya-pistoleta-fort-17-babochka-1 kobura-poyasnaya-dlya-pistoleta-fort-17-babochka-2 kobura-poyasnaya-dlya-pistoleta-fort-17-babochka-3 kobura-poyasnaya-dlya-pistoleta-fort-17-babochka-4 kobura-poyasnaya-dlya-pistoleta-fort-17-babochka-5 kobura-poyasnaya-dlya-pistoleta-fort-17-babochka-6 kobura-poyasnaya-dlya-pistoleta-fort-17-babochka-7 kobura-poyasnaya-dlya-pistoleta-fort-17-babochka-8
Нет видео

Кобура для Форт-17 українського виробництва: основні характеристики

Тип: поясна / «метелик»

Для зброї: Форт-17 і близьких по конструкції моделей

Розміщення: із зовнішнього боку ременя

Сумісність з поясами: 50 мм завширшки

Матеріал: теляча шкіра 2.5-3 мм завтовшки

Формування: не застосоване

Колір: чорний
-

У чому особливості кобури поясної «метелик» для пістолета Форт-17

  1. Забезпечить надійну посадку на ремені, абсолютно виключить зсув кобури. В цьому відношенні модель «метелик» набагато зручніша, ніж кобури на стандартних шлівках під брючний ремінь. Вона оснащена двома «крилами», в кожному з яких зроблено отвір шириною 5 см. Кобура, таким чином, фіксується в двох точках. Її посадка вертикальна, з невеликим нахилом вперед. «Метелик» щільно прилягає до ременя, практично не випирає під одягом.
  2. Пістолет при бігу, падіннях і стрибках не випаде, витягується він швидко завдяки напіввідкритій конструкції кобури. Утримання здійснюється вузьким ремінцем, перекинутим через область пістолета, де знаходиться курок. Рукоять залишається вільною для хвата. Складних застібок немає. Хлястик застібається і розстібається за допомогою якісної кнопки, не роблячи при цьому шуму, що властиво, наприклад, липучці. Лицьова частина застібки глибоко занурена в шкіру, а відповідна її сторона заклеєна шкіряною накладкою. Це зроблено для того, щоб кнопка не дряпала покриття пістолета при його витягуванні. Якщо потрібно буде швидко дістати зброю, кобура «відпустить» його без заклинювання, оскільки вона досить жорстка.
  3. Високоякісна натуральна шкіра. Відрізняється пружністю, щільністю, міцністю. Стійка до впливу навколишнього середовища і до механічного стирання. Обробка сучасними способами дозволила добитися однорідності і стійкості кольору. Гладка і гнучка шкіра дарує приємні тактильні відчуття. Вона здатна розтягуватися і повертатися в початкову форму, її лицьова поверхня не схильна до появи зламів і тріщин. При належному догляді всі ці якості шкіряний виріб здатний зберігати протягом багатьох років.
Якщо Вам подобається модель «метелик», рекомендуємо до розгляду кобуру для ПМ полегшену, конструкція якої допускає регулювання нахилу.
-

Кобури для зброї купити за найкращою ціною в Україні

У каталозі магазина «Шериф» Ви знайдете кобури для всіх поширених моделей зброї, в різних модифікаціях, з різних матеріалів, в тому числі із синтетики і пластика. Запитуйте про все, що цікавить Вас, менеджерів. Зв'язок з нашим військторгом можливий по телефону або через онлайн-форму. Доставка гарантована по всій Україні.

Точка продажу в м. Дніпрі, куди можете підійти в будь-який день тижня: вул. Січових стрільців, 9.

Цена: 390.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии