VO311053 Кружка нерж. с ручкой карабином 200 мл Код товара: 163-245-8418Цена: 200.00 грн
VO311053 Кружка нерж с ручкой карабином 200мл
Нет видео

Металевий кухоль для походу: загальні відомості

Призначення: тактичний кухоль, для мандрівника

Матеріал: одношарова сталь нержавіюча

Обсяг: 200 мл

Ручка: застібка-карабін гвинтового типу

Внутрішня і зовнішня поверхні: гладко відполіровані

-

Особливості металевого армійського кухля з карабіном

  • Якщо Ви робите ставку на міцність, то даний варіант кухля – саме Ваш. Якісний посуд із нержавіючої сталі будь-які пригоди в дорозі стерпить. Стиснення в рюкзаку, удари, падіння навіть з великої висоти посуду не заподіють шкоди. Не схильна сталь до появи подряпин, тріщин. Завдяки наявності спеціальних домішок в сплаві не боїться вона корозії. На відміну від пластику або силікону, сталевий похідний посуд набагато довговічніший.

  • Ви будете пити чай, не побоюючись токсичності кухля. Якщо щодо алюмінієвого посуду можуть бути ще якісь сумніви, то «харчова» нержавіюча сталь має абсолютно бездоганну репутацію. Вона безпечна для здоров'я! При контакті з молоком, овочевими та фруктовими соками, які містять кислоти, нержавіюча сталь не виділяє шкідливих хімічних сполук.

  • В сталевому посуді можна розігрівати і кип'ятити воду. Сталь витримує серйозні перепади температур. Це важлива перевага перед пластиковим посудом, який для кип'ятіння зовсім не підходить, а в мороз може розтріскатися. Стінки кухля сформовані з тонкого шару сталі, вони рівномірно і швидко нагріваються, дозволяючи в прискореному режимі закип'ятити води для чаю або приготування каші, вермішелі. Ручка зроблена досить великою і сильно віддаленою від стінок кухля, тому знімати з пальника посуд буде зручніше.

  • Кухоль компактний, оскільки має рухливу ручку-карабін. Вона не є невіддільною частиною корпусу, може складатися убік. А при необхідності ручку можна взагалі вийняти з кріплень. Подібна деталь конструкції полегшує спакування речей в рюкзак, який, як відомо, не гумовий. Також за допомогою карабіна кухоль можна пристебнути із зовнішнього боку рюкзака – на стропу.


Якщо Ви хочете, щоб напій якомога довше залишався гарячим, і щоб ручка і стінки посуду не обпікали пальці, тоді вибирати варто спеціальні термокухлі. Їх особливість полягає у двостінному корпусі.

-

Металевий кухоль: де купити в Україні недорого

Похідний посуд високої якості і за прийнятною вартістю Ви можете замовити в магазині «Шериф». Телефонуйте або скористайтеся ресурсом інтернет-магазину, щоб зв'язатися з продавцем. Доставка – в усі міста України з можливістю післяплати.

Адреса пункту роздрібної торгівлі: Дніпро, вул. Січових стрільців, 9.

Производитель: Другие торговые марки
Цена: 200.00 грн
Рейтинг:
Нет в наличии
Количество: 
Сообщить о наличии
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии