03428R Куртка Max Fuchs Soft Shell Australia CB Код товара: 163-214-8063



Нет в наличии
Ціна: 4700.00 грн
Куртка Max Fuchs Soft Shell Australia CB Куртка Max Fuchs Soft Shell Australia CB-2 Куртка Max Fuchs Soft Shell Australia CB-3
Нет видео

Куртка армійська за технологією Soft Shell: головні характеристики

Модель: Soft Shell Jacke "Australia"

Виробник: MFH-High Defence (Max Fuchs), Німеччина

Колір: coyote tan (є olive )

Склад матеріалу: 60% поліестер, 40% еластан

Підкладка: фліс (поліестер) / не викликає алергії

Фурнітура: блискавки від YKK

Стать: чоловіча

Сезон: демісезон

Кількість карманів: 5

Розмір: M

-

Переваги куртки Софтшелл «Австралія» від бренду Макс Фукс

  • Виглядає стильно . Має гарний коричневий відтінок, який до того ж немазкий. Силуэт приталень напівспортивний. Куртка легка, м'яка та еластична, абсолютно негроміздка, не сковує рухів. Ідеально підійде вона для туристів, охотників, любителів спорту та активного відпочинку на природі. Також стане оптимальним варіантом для повсякденного носіння у місті під джинси і не тільки.

  • Вітер і дощ у цій куртці не будуть страшні . Одяг Soft Shell чудово відштовхує воду, що дуже актуально у міжсезоння, коли опади не змушують собі довго чекати. Високий комір-стійка надійно захищає чутливу до температурних перепадів шийно-комірцеву зону від переохолодження та продування. Застібка ззовні закривається тканинним клапаном, що додатково захищає від попадання під одяг крапель дощу та вітру. На рукавах є фіксатори з можливістю стягування, по низу куртки протягнутий шнурок зі стопером. Їхнє завдання те саме – не дозволити проникнути вітру і холоду всередину.

  • Не продувається, але при цьому пропускає повітря до тіла, не дозволяючи запаритися . Для теплої погоди у моделі «Австралія» спеціально передбачені вентиляційні прорізи. Вони розташовані у пахвовій області та закриваються молниями.

  • Дизайн центральної молнии продумань до дрібниць . Під самим підборіддям передбачена накладка на липучці, що закриває бігунок молнии, щоб не натирати та не затискати вин шкіру. Для швидшого доступу застібка має дві собачки, причому верхня оснащена довгим пулером. Це полегшує розстібання та застібання куртки руками у рукавичках.

  • Безліч карманів, і всі на блискавці . З боків розташовані два кармани для рук з вертикальними входами. Попереду – велика нагрудна і теж з вертикальною молиткою карману. На лівому плечі пришитий накладний карман, а на правому передпліччі зроблений компактний кармашок для запальнички, носового платка або іншої дрібниці.

  • Липучки для кріплення патчів . Одна – на правому рукаві, у вигляді смужки, закрита наклейкою із зазначенням бренду MFH. Наклейку можна зняти та замінити своїм значком. Друга липучка розташована на лівому рукаві, їй надали форму колу.

Три «НЕ МОЖНА», які слід пам'ятати при носінні речі Софтшелл:

  1. Не можна, щоб на тканину попадали репелент, крем – будь-яка масляниста речовина, тому що такі загрязнення можуть призвести до порушення її функцій.
  2. Не можна допускати впливу на одяг диму та високих температур.
  3. Не можна одягати куртку на голе тіло, тому що тканина Софтшелл швидше приймає грязь, ніж звичайна. Обов'язково повинен бути під курткою нижня куля одягу – наприклад термобілизна .

Де придбати чоловічу куртку-вітровку «Австралія»

Інтернет-магазин «Шериф» приймає заявки в режимі онлайн та по телефону. Працює також торговий зал у м. Дніпрі – на вул. Січових стрільці, 9 . Доставка товарів можлива по всій Україні.

Виробник: Max Fuchs
Ціна: 4700.00 грн
Рейтинг:
Нет в наличии
Кількість: 
Сообщить о наличии
Відгук
Залишити відгук
Ім'я
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст коментаря
Оцінка для товару
Сообщить о наличии