6708 Ремень тактический 130 см Coyote Код товара: 163-212-6708Цена: 225.00 грн
Ремень тактический 130см Coyote Ремень тактический 130см Coyote-2 Ремень тактический 130см Coyote-3
Нет видео

Ремінь тактичний поясний 130 см Coyote: основні характеристики

Країна виробництва: Україна

Призначення: пояс тактичний (можна віднести до категорії розвантажувальних)

Максимальна довжина: 130 см

Ширина стропи: 50 мм

Матеріал: Cordura 1000 den

Матеріал фурнітури: пластик (від бренду «2М», Італія)

Колір: Койот (пісочний)

Розмір: безрозмірний
-

У чому переваги покупки тактичного ременя на пояс (кордура)

  1. Може використовуватися в якості розвантажувального, витримає вагу підсумків з molle-кріпленнями. При носінні з бронежилетом пояс дозволить зняти частину вантажу з плечової зони, а також прибрати чохли з тих місць, де вони могли б сковувати рухи. Підвішений на поясному ремені комплект спорядження (ніж, ліхтар та ін.) буде знаходитися в зоні досяжності рук.
  2. Ремінь щільний і широкий, не перекручується, міцний на розрив. Зроблений із синтетичної тканини CORDURA, яка за показниками міцності поза конкуренцією. Вона не розтріскується з часом, здатна витримати дуже високе навантаження роздиранням і протиранням. Також стійка ця тканина до впливу вологи. Для більшої міцності по контуру пояс обшили стропою, яка запобігає розтріпуванню та розтягуванню полотна.
  3. Пояс можна підігнати під будь-яку фігуру. Довжина ременя рівна 1,3 м, і цього більш ніж достатньо для використання людиною великої статури. Її можна зменшити до будь-якого розміру за допомогою пряжки і текстильної липучки. Зручно те, що вільні кінці ременя загортаються на внутрішню сторону. Вони не будуть чіплятися за руки, екіпіровку і заважати при русі.
  4. Застібається ремінь на фастекс до клацання. Потужна пряжка типу «тризуб» виконана з високотехнологічного пластику, стійкого до поломок. Вона тримає міцно, сама по собі не розкриється. Завдяки конструкції замку тактичний ремінь, навіть з навішаними на нього підсумками, можна зняти або надіти за секунду. Краї пряжки округлені, тому не будуть рвати сорочку, дряпати руки.
  5. Текстильний ремінь особливого догляду не потребує. Легко очищається від забруднень протиранням вологою ганчіркою. При необхідності його можна випрати, після чого він не деформується.
Якщо до Вашої форми підходять аксесуари в кольорі Койот, рекомендуємо звернути увагу на комплект налокітників та наколінників X-подібної форми, які у нас продаються за дуже приємною ціною.
-

Великий вибір тактичних ременів – у військторзі «Шериф»!

Наша адреса: м. Дніпро, вул. Січових стрільців, 9. Купуйте товари онлайн або телефонуйте. Захист інтересів покупців для нас на першому місці, тому ми надаємо високий сервіс обслуговування. Консультуємо, швидко виконуємо замовлення з доставкою по всій Україні.

Производитель: Украина
Цена: 225.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии