4883 Наколенники+налокотники Х-форма Coyote Код товара: 163-207-4883Старая цена 450.00 грн
Цена: 350.00 грн
Распродажа
Наколенники+налокотники Х-форма Coyote
Наколенники+налокотники Х-форма Coyote-2 Наколенники+налокотники Х-форма Coyote-3
Нет видео

Ефективними захисними елементами екіпірування військових і спортсменів , що запобігають травми колін і ліктів , є налокітники та наколінники набору Xtak . Цей набір убезпечить найуразливіші частини тіла користувача . Захисне екіпірування Xtak дозволить пом'якшити силу ударів при падіннях, убезпечить ліктьові і колінні суглоби від різних ударів і розтинів .

Налокітники цього набору - відмінний профілактичний елемент від травм менісків ліктьових суглобів і зв'язок під час спортивних занять і тактичних дій. Застосування налокітників дозволяє підготувати суглоби до великих фізичних навантажень. Так само налокітники ефективні як частина реабілітаційної програми пов'язаної з різними захворюваннями і травмами ліктьових суглобів, не сковують рухів володаря, характеризуються помірною еластичністю, міцністю, гнучкістю і повітропроникністю.

Колінні суглоби ефективно захистять наколінники Xtak . Ця захисна частина набору Xtak виконана з дотриманням всіх захисних функцій і характеризується максимальним комфортом і якістю без втрати рухливості. Заповнена амортизуючої поглинаючої удари піною EVA захисна жорстка раковина, має X - форму і виконана з термопластика . Внутрішня частина виробу має Cool Max ™ підкладку , яка способствуюет швидкому відводу вологи від тіла .

Швидка фіксація налокітників і наколінників виконується липучками Velcro і парою еластичних застібок , виконаних з спандекса . При пересуваннях захист набору Xtak абсолютно безшумна.

Производитель: Украина
Старая цена 450.00 грн
Цена: 350.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии