12367 Стартовый пистолет Voltran Ekol Major Fume Код товара: 87-333-12367Цена: 1530.00 грн
Стартовый пистолет Voltran Ekol Major Fume Купить в Днепре Стартовый пистолет Voltran Ekol Major Fume Стартовый пистолет Voltran Ekol Major Fume Стартовый пистолет Voltran Ekol Major Fume Стартовый пистолет Voltran Ekol Major Fume Стартовый пистолет Voltran Ekol Major Fume Стартовый пистолет Voltran Ekol Major Fume
Нет видео

Пістолет Major Fume (сірий): основна інформація

Категорія: стартовий пістолет із заглушкою в стволі

Від бренду: Voltran Ekol

Призначення: подача шумового сигналу

Важить: 570 г

Розрахований на: 7 холостих патронів + 1 в патроннику

Калібр: 9 мм

Висота: 11,5 см

Довжина загальна: 16,2 см

Ширина: 3 см

Матеріал:

- ствола – сталь

- корпусу – металевий сплав

- рукояті – полімер

- п'яти магазину – полімер

Цілик з мушкою: є

УСМ: подвійної дії

Тип запобіжника: ручний

У комплекті додаються: пластикова валізка, інструкція

Країна торгової марки: Туреччина
-

Ekol Major 9 mm Fume – огляд сигнального пістолета

Це точна репліка пістолета Walther PPK. Має корпус з металевого сплаву, забарвлений в сірий колір. Рукоять – з чорними полімерними накладками, поверхню яких зробили текстурною для кращого хвата.
Відзначимо, що модельний ряд пістолетів Ekol Major досить широкий, включає вироби в різному забарвленні і корпусу, і ручки. Серед наших замовників особливим попитом користуються класичний чорний пістолет і модель з хромованим корпусом.


Пістолет Ekol Major тим цікавий, що маленький і зручний. Його можна непомітно переносити. Руку він не обважнює.
Зроблено стартовик досить добротно. Затримка затвора відсутня. Її функцію виконує досилач магазину. Щоб зняти з затримки пістолет, потрібно вийняти магазин. Він виймається точно так же, як і в пістолеті Макарова. Його зробили вузьким – в розрахунку на сім патронів.
Запобіжник розташований в лівій частині кожух-затвора. Його конструкція – типу прапорця, максимально проста. Опущений прапорець показує, що пістолет знаходиться на запобіжнику.


Найголовніша деталь стартового пістолета, яка впадає в очі, – це яскрава помаранчева заглушка в сталевому стволі. Вона свідчить про те, що пістолет закупорений, і його можна використовувати тільки з холостими шумовими патронами.


Розбирання сигнального пістолета Ekol Major не викличе труднощів. Необхідно вийняти магазин, потім відтягнути скобу вниз і, утримуючи її, відсунути затвор назад, підняти його задню частину і зняти. Далі виймається пружина. Ось, власне, і все. Розбирати пістолет періодично потрібно – для чищення патронника і дросельного отвору.
-

«Шериф» доставляє товар по всій Україні – телефонуйте, щоб Ekol Major купити!

Наш інтернет-магазин доступний цілодобово. На всі запити від покупців намагаємося відповідати швидко. У Дніпрі працює стаціонарна точка продажів, куди можна прийти в будь-який день тижня для ознайомлення з товаром: вул. Січових стрільців, 9. Чекаємо на Вас!

Цена: 1530.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии