10641 Патрон холостой ZBROIA M.A.C. (пистолетный, 9 мм) 1 шт. Код товара: 87-333-10641Старая цена 8.00 грн
Цена: 6.00 грн
Скидка
Купить в Днепре Патрон холостой ZBROIA M.A.C. (пистолетный, 9 мм) 1шт
Патрон холостой ZBROIA M.A.C. (пистолетный, 9 мм) 1шт
Нет видео

Оновлені шумові патрони M.A.C.: характеристики

Виробництво: Україна, ZBROIA

Категорія: сигнальні патрони

Сумісність: всі стартові пістолети калібру 9 мм

Кількість патронів в пачці: 50 шт.

Гільза: сталь + латунне покриття

Замість кулі: полімерна пелюсткоподібна вставка

Кожен патрон важить: по 5,2 г

Вага всієї партії: 290 г

-

У чому особливості патронів холостих ZBROIA M.A.C.

Як відзначає виробник, патрони серії M.A.C. – це новий рівень якості. Рекомендовані вони для застосування зі стартовими пістолетами будь-яких систем, калібр яких становить 9 мм.
Всі патрони абсолютно ідентичні і візуально, і функціонально. Капсулі посаджені на однакову глибину. Завальцювання виконане добротно, немає шорсткості і задирок. Поверхня гільз гладка, без плям. Денце кожного виробу має маркування із зазначенням калібру і назви серії.
Патрони надійні при використанні в самих різних умовах: у спеку, під зливою або взимку при сильному мінусі. Не вийдуть з ладу вони навіть при механічному впливі, що часто відбувається під час перенесення патронів в сумці, та й нерідко вони розсипаються під ноги стрілка.


Щоб на 100% бути впевненими в добротності своєї продукції, фахівці компанії ZBROIA піддають її досить жорстким тестовим випробуванням, імітуючи реальні умови експлуатації. Зокрема, заливають водою і вимочують кілька годин, заморожують в холодильнику, топчуться по ним, переїжджають на велосипеді, кидають з висоти 5 метрів, стискають плоскогубцями. Кінцевий етап тестів – відстріл з трьох видів пістолета. Згідно з результатами, іспит патрони M.A.C. витримують гідно, виробляють гучний звук.


Під кінець огляду відзначимо, що сфера застосування холостих патронів не обмежується подачею звукового сигналу під час спортивних змагань. Даний вид боєприпасів використовують для тренувань спецпідрозділів, службових собак.
Щоб замовити шумові патрони, пред'являти паспорт, дозвіл на зброю та іншу документацію не потрібно. В Україні продаж холостих патронів здійснюється абсолютно легально.


Поки Ви роздумуєте, скільки пачок патронів купити, пропонуємо ознайомитися з найпопулярнішими моделями стартових пістолетів: Ekol Aras Compact, Ekol Majarov, Ekol Lady.

-

Замовлення «Шериф» приймає від покупців з усієї України!

Доставка здійснюється за участю компаній «Нова Пошта», «Ін Тайм» і не тільки. Розплатитися за товар можна різними способами. Телефонуйте, наш консультант розповість докладно, що й до чого.

У Дніпрі задати питання продавцю і оглянути товар можна за адресою: вул. Січових стрільців, 9.

Производитель: Украина
Старая цена 8.00 грн
Цена: 6.00 грн
Рейтинг:
Нет в наличии
Количество: 
Сообщить о наличии
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии