12246ч Патронташ на приклад на 4 патрона (12 калибр, чёрный) Код товара: 87-247-12246Конструктивно сходные с оружием товары. Для лиц, достигших 18 лет
Цена: 240.00 грн
patrontash-na-priklad-na-4-patrona-12-kalibr-chjornyj 1 patrontash-na-priklad-na-4-patrona-12-kalibr-chjornyj 2 patrontash-na-priklad-na-4-patrona-12-kalibr-chjornyj 3
Нет видео

Патронташ на приклад: базова інформація

Калібр: 12

Місткість: 4 патрони

Матеріал:

- ремінна шкіра (основа)

- гумка (кріплення на приклад)

Довжина, ширина: 14 см × 7-10 см

Колір: чорний

Виробництво: Україна

-

Які вигоди Вам принесе покупка патронташа на приклад

  • В рази збільшить швидкість перезарядження. Дуже багатьом мисливцям такий варіант патронташа подобається, оскільки завдяки йому зручніше дозаряджати рушницю. Боєприпаси, якщо терміново знадобляться, – завжди під рукою. На відміну від поясних патронташів, на які часто при ходьбі навалюється одяг, патронташ на прикладі залишається у вільному доступі. За відгуками, особливо підходить він для полювання на водоплавну птицю, на снігоході. Зручний, коли потрібно після пострілу із засідки сходити добити підранка, – патронташ на приклад позбавляє від необхідності брати з собою весь боєзапас. З цієї ж причини підійде він для ситуації, коли потрібно оглянути місце, розвідати, чи є звірина там. А ось коли доводиться бродити в глухих місцях, де велика ймовірність натрапити на ведмедя або іншого великого звіра, запасні патрони на прикладі можуть і життя мисливцеві врятувати. Погодьтеся, це важливо!

  • У застосуванні модель проста і тактильно приємна. Патронташ на приклад легко надівається і, коли не потрібен, так само легко знімається. За це відповідає еластична гумка, пришита з тильного боку виробу. Притулятися щокою до прикладу, на якому закріплений патронташ, – м'яко і тепло. Взимку це особливо корисний нюанс.

  • Баланс рушниці не порушує, оскільки вміщує невелику кількість патронів. Як відзначають деякі мисливці, на подовженій рушниці при повністю заповненому магазині патронташ на прикладі з 4 боєприпасами, навпаки, сприяє вирівнюванню балансу. Рушниця стає трохи важчею, зате рука не затремтить.

  • Виконаний патронташ із якісних матеріалів, не буде приклад фарбувати, якщо намокне. Та й проживе достатньо довго. Щільна шкіра, яку прошили армованими нитками, розрахована на великі навантаження. Гумка пружна, після натягування повертається у вихідну форму. Її надійно прикріпили до шкіряної основи.


Якщо у Вас за багаторічною звичкою рука для перезарядки рушниці тягнеться саме до поясу, пропонуємо до огляду гідні варіанти поясних патронташів: і відкритого, і закритого типу. У «Шерифі» є все!

-

Де патронташ на приклад 12 калібр купити в Україні

Магазин «Шериф» чекає на Вас щодня в центрі Дніпра – на вул. Січових стрільців, 9. Якщо не можете нас відвідати, скористайтеся контактними телефонами менеджера для зв'язку або оформіть замовлення онлайн.

Гарантуємо високий рівень сервісу. Уже в день узгодження покупки товар відправляється в поштове відділення. Доставка – вся Україна.

Производитель: Украина
Цена: 240.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии