1592 Кобура поясная Флобер Бабочка Код товара: 87-93-10440Конструктивно сходные с оружием товары. Для лиц, достигших 18 лет
Цена: 170.00 грн
Кобура NB поясная Флобер Бабочка Z3.3.3.030 Кобура NB поясная Флобер Бабочка Z3.3.3.030-2 Кобура NB поясная Флобер Бабочка Z3.3.3.030-3 Кобура NB поясная Флобер Бабочка Z3.3.3.030-4 Кобура NB поясная Флобер Бабочка Z3.3.3.030-5
Нет видео

Універсальна револьверна кобура: базова інформація

Виробництво: Україна

Тип кобури: поясна / відкрита

Сумісність зі зброєю: будь-який револьвер п/п Флобера

Матеріал: натуральна щільна шкіра (2,5-3,0 мм)

Колір: чорний

Застібка: металева кільцева кнопка

-

Якщо Ви хочете купити поясну кобуру для револьвера, рекомендуємо цю модель. Пояснимо, чому!

  1. Зручна конструкція, відома як «метелик» чи «жаба». Або просто «кобура з вушками». Фіксація її на ремені здійснюється за допомогою бічних прорізів. На відміну від стандартних кобур з тильними шлівками під ремінь, такий фасон забезпечує більш щільне прилягання револьвера до поясу, запобігає люфту і довільному зрушенню кобури. Модель сумісна з брючними ременями шириною до 5 см.
  2. Револьвер під патрон Флобера будь-якого формату сяде в кобуру і буде надійно в ній утримуватися. Днище чохла зробили відкритим, тому в нього увійде ствол різної довжини. В якості фіксатора зброї виступає ремінець з добротною кнопковою застібкою. Хлястик, де вставлена відповідна частина кнопки, зроблений двошаровим, більш жорстким, що полегшує відкривання. Ремінець під пальцем не буде загинатися. Оскільки фурнітура глибоко занурена в шкіряний хлястик, вона не стане дряпати револьвер при його витяганні.
  3. Якість виготовлення цієї кобури висока. Її зробили з товстої шкіри, яка добротно вичінена і наскрізь пофарбована чорною фарбою. Ви не побачите в середньому шарі шкіри синяви. Зовнішній шар – гладкий. Для надійності краї кобури проклеїли і прошили. Нитки використані високоміцні, їм не страшні волога і ультрафіолет. Зверніть увагу – наскільки шви акуратні! Немає ниток, що стирчать, і все вузлики заховані, що зводить до мінімуму ймовірність розпускання швів з часом. У тих зонах, де збільшене навантаження тертям, шви посилені клепками. Лінії зрізу відполіровані і просочені спеціальним складом для кращого водовідштовхування.
Після покупки револьвера під патрони Флобера перед його власником постає закономірне питання, як за ним доглядати. Варто мати на увазі, що залишки капсульного складу патронів сильно забруднюють зброю. Тому обов'язково потрібно прикупити спеціальний набір засобів для чистки – шомпол + щітки.

-

Шукаєте якісні кобури? Купуйте їх в спеціалізованому магазині «Шериф»!

Найпростіший спосіб покупки – розмістити замовлення на сайті і дочекатися дзвінка менеджера, який підтвердить наявність вибраної моделі кобури і розповість про умови оплати і доставки. Ви також можете відразу зателефонувати в магазин. Доставка гарантована по всій Україні.

Самостійно під'їхати до торгового залу і на місці вибрати кобуру можна за адресою: Дніпро, вул. Січових стрільців, 9.

Производитель: Другие торговые марки
Цена: 170.00 грн
Рейтинг:
Нет в наличии
Количество: 
Сообщить о наличии
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии