11854 Ультразвуковой отпугиватель комаров AO-101 Код товара: 243-29-11854Нет в наличии
Цена: 265.00 грн
Ультразвуковой отпугиватель комаров AO-101 Ультразвуковой отпугиватель комаров AO-101-2 Ультразвуковой отпугиватель комаров AO-101-3 Ультразвуковой отпугиватель комаров AO-101-4
Нет видео

Відлякувач комарів AO-101: базова інформація

Модель: UltraSonic Mosquito Repeller – AO-101

Від бренду: AOKEMAN SENSOR, Китай

Кого відлякує: самок комарів, гнус, мошок

Принцип роботи:

- від мережі 220 В

- при споживаній потужності 3.0 - 9.0 Вт

- виробляє ультразвук

- з частотою коливань 15.0 - 22.0 кГц

- ефект забезпечений на площі 30 м2

Важить прилад: 150 г

Форма: коло з діаметром 10 см

Товщина: 8 см

Виготовлений прилад: з полімеру і металу

Колір: білий з червоними написами
-

Яка Ваша вигода від покупки ультразвукового відлякувача комарів

  1. Вже після 5 днів роботи комарі перестануть залітати в зону дії відлякувача. Представлений виріб працює автоматично. Але для більшої ефективності передбачені 3 режими, які користувач вибирає на свій розсуд. Режим «Dragonfly» імітує звукові хвилі, які здатна видавати бабка – природний ворог комарів. Режим «Mosquito I» відтворює звук комара-самця, що наближається. А самців самки після запліднення не підпускають до себе! Режим «Mosquito II» імітує коливання, які супроводжують зграю комариних мачо. Прилад впливає на різні види комах, але останні 2 режими, головним чином, орієнтовані на комарів. Ультразвукові коливання змушують їх відлетіти якнайдалі від джерела звуку.
  2. Відлякувач позбавить від проблеми комах і вдома, і на дачі. Його можна використовувати в будь-якому приміщенні, де є електрична розетка. Це можуть бути і офіси, і торгові майданчики, і виробничі склади. Важлива умова – наявність відкритого простору в тій ділянці приміщення, де підключений прилад (особливо при режимі «Бабка»). Справа в тому, що створювані їм коливання не проходять крізь великі м'які меблі і стіни. Поглинають звуки щільні штори і настінні килими. Бажано для отримання кращого ефекту включити кілька відлякувачів. По одному на площу 25-30 м кв. Відстань від підлоги – від 80 до 160 см. Але пам'ятайте – відлякувач комарів не повинен знаходитися навпроти відчинених вікон і дверей!
  3. Прилад не становить загрози для людини, домашніх тварин і побутової техніки. Частота, на якій виробляються звуки, впливає тільки на комах. Оскільки прилад не виділяє будь-яких хімічних речовин, він не викличе алергію, його сміливо можна включати в дитячій кімнаті. На функціонування телевізора, мобільних телефонів та ін. технічних пристроїв робота відлякувач ніяк не впливає.
  4. Модель AO-101 – бюджетний варіант боротьби з кровососами. Вона споживає мало електроенергії. Зроблена добротно, відпрацювати повинна тривалий період часу. Головне – не допускати, щоб на прилад потрапляла волога. Не можна залишати його включеним без нагляду на тривалий час.
  5. Естетичний вигляд. Прилад компактний, має привабливий, без зайвої строкатості дизайн. В інтер'єрі будь-якого приміщення виглядати буде гармонійно.
Також Вам можуть бути цікаві моделі відлякувачів: від тарганів і від собак!
-

Як купити ультразвукові відлякувачі в магазині «Шериф»

Щоб зробити замовлення, заповніть потрібну форму на сайті або зателефонуйте нам. Можете залишити номер, і Вам зателефонують. Гарантована доставка по всій Україні.

Наші координати в Дніпрі: вул. Січових стрільців, 9.

Производитель: Другие торговые марки
Цена: 265.00 грн
Рейтинг:
Нет в наличии
Количество: 
Сообщить о наличии
Отзыв
Виктор, 24.03.2020
Купил для прогулки с ребенком, отлично ставлю возле песочницы, работает
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии