04832 Отпугиватель собак и кошек ультразвуковой NY-0027 Код товара: 243-29-11777Цена: 160.00 грн
Отпугиватель от собак и кошек ультразвуковой NY-0027 Отпугиватель от собак и кошек ультразвуковой NY-0027-2 Отпугиватель от собак и кошек ультразвуковой NY-0027-3 Отпугиватель от собак и кошек ультразвуковой NY-0027-4 Отпугиватель от собак и кошек ультразвуковой NY-0027-5 Отпугиватель от собак и кошек ультразвуковой NY-0027-6
Нет видео

Відлякувач собак і кішок ультразвуковий NY-0027: базові характеристики

Країна-виробник: КНР

Призначення: для відлякування агресивно налаштованих тварин

Габарити: 110 х 120 х 43 мм

Електроживлення: батарейка 6F22 9V

Працює на частоті: 20000-25000 kHz

Матеріал корпусу: ударостійкий пластик

Додаткові функції: лазер (червоний)

Дальність дії ультразвуку: до 6 м

Дальність дії лазера: до 80 м

-

Чому купити потужний відлякувач собак NY-0027 потрібно кожному

 • Ви зможете захистити себе від небезпеки нападу бездомних тварин. Зустріч з агресивними тваринами може статися в будь-який момент, в будь-якому районі. Саме тому мати ультразвуковий відлякувач рекомендовано всім. Особливо бігунам, велосипедистам і сім'ям, де є діти. Принцип роботи приладу – створення неприємного для тварини звукового сигналу. Собака або кіт, почувши звук, найімовірніше відійдуть в сторону. Важливо, що звуковий сигнал не завдає шкоди тварині, тому є найбільш гуманним засобом відлякування на сьогоднішній день.
  -
 • Вам не доведеться відчувати дискомфорт. Частота звуку, що видається приладом, не сприймається людиною. Навіть багаторазове використання виробу не порушить роботу органів слуху.
  -
 • Ви зможете захиститися від глухих тварин. У рідкісних випадках ультразвук не діє на собак. Можливо, тварина вже занадто стара і втратила слух. Для цих ситуацій передбачена лазерна указка. Направивши промінь на тварину, можна легко і безболісно відлякати її. Важливо, що кнопки для лазера і ультразвуку індивідуальні. Це дозволяє активувати режими відлякувача по черзі. Наприклад, коли один з них неефективний або дратує собаку, Ви вмикаєте інший.
  -
 • Ви зможете носити прилад з собою завжди. Компактний виріб легко поміститься в кишеню куртки, дамську сумочку. Завдяки формі «пістолета» його зручно тримати в руці, можна закріпити на велосипеді. Оскільки кнопка для введення в експлуатацію розміщена між «стволом» і рукояткою приладу, ризик віпадкового натискання зведений до мінімуму.
  -

Важливо! Заборонено направляти лазерну указку в очі людям. Це може завдати непоправної шкоди зору.

-
Як захистити себе від обмороження в далеких поїздках? Радимо носити теплу флісову білизну, брати з собою термос і грілку для рук.

-

Де можна купити відлякувач собак недорого в Україні

Уже вирішили, скільки приладів знадобиться Вашій родині? Чим більше покупок, тим більше вигода! Адже середня вартість продукції в «Шерифі» нижче, ніж в інших торгових точках на 10-15%. Низька ціна – не єдина наша перевага. Вам не доведеться довго чекати покупку. Всі посилки відправляємо вже в день замовлення, відразу ж після обговорення з Вами організаційних деталей. По м. Дніпро кур'єр привезе товар прямо в руки.
Купити найпотужніший відлякувач собак можна також в магазині в Дніпрі. Приходьте на вул. Січових стрільців, 9.

Производитель: Другие торговые марки
Цена: 160.00 грн
Рейтинг:
Нет в наличии
Количество: 
Сообщить о наличии
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии