10552 Компас армейский артиллерийский СССР (Оригинал) Код товара: 23-220-10552Цена: 390.00 грн
Компас армейский артиллерийский СССР (Оригинал) Компас армейский артиллерийский СССР (Оригинал)-2 Компас армейский артиллерийский СССР (Оригинал)-3 Компас армейский артиллерийский СССР (Оригинал)-4 Компас армейский артиллерийский СССР (Оригинал)-5 Компас армейский артиллерийский СССР (Оригинал)-6 Компас армейский артиллерийский СССР (Оригинал)-7
Нет видео

Компас артилерійський армійський СРСР (оригінал) – основні параметри

Країна-виробник: СРСР (зі складу)

Параметри: 7,2 × 5,7 × 2 см

Призначення: артилерійський компас (АК) / для подорожей

Колір: чорний

Тип приладу: переносний магнітний компас

Тип конструкції: закритий

-

Чому варто купити компас армійський СРСР (оригінал)

  • Ви отримаєте добротний прилад. Товари, вироблені в СРСР, апріорі вважаються якісними. Саме тому модель артилерійського компаса, який був на озброєнні військ колишнього Союзу, є сьогодні лідером з продажу. Щільний пластик відмінно витримує удари. Скло, яке покриває циферблат, добре переносить зіткнення з твердими предметами, не дряпається і не втрачає презентабельності. Елементи з металу не бояться корозії. Конструкція з кришкою додатково захищає прилад від механічних пошкоджень.


Збираєте речі епохи СРСР? Тоді приготуйте місце в своїй колекції для саперної лопати!


  • Ви зможете використовувати компас по максимуму. Прилад може бути застосований для точного орієнтування по карті. Завдяки візирному отвору і мушці легко виконувати артилерійські розрахунки. Лімб рухливий і пофарбований у білий колір, що зручно при нічному використанні. За допомогою лінійки, розміщеній на самому корпусі, легше виконувати топографічні вимірювання. Шкала лінійки: від 0 до 5 см. На внутрішній стороні кришки є металеве дзеркало.

  • Стрілка швидко стабілізується. Поряд з циферблатом розміщена спеціальна кнопка, яка призупиняє стрілку. Вона допомагає мобільніше зорієнтуватися. Важливо, що коли компас закритий, кнопка утримується самою кришкою, що не дає стрілці хаотично бовтатися на осі при активному русі.

  • Прилад зручно переносити. Виріб має кілька отворів для шнурка, завдяки чому його можна переносити на шиї. Шнурок поставляється відразу в комплекті. При необхідності його можна замінити на інший або закріпити страхувальним шнуром.


Не знаєте, як компактно вмістити все в похідному рюкзаку? А що якщо сокира з пилкою і кресалом займе місця не більше, ніж шкільний пенал? Купуйте собі і сусідові!

-

Де можна недорого купити компас СРСР в Україні

Спорядження для туристів за вигідною ціною доступне всім бажаючим у військторзі «Шериф». Для замовлення досить подзвонити менеджеру або відправити запит онлайн. Доставка товару по м. Дніпро буде організована кур'єром протягом дня. По Україні доставка здійснюється послугами транспортних компаній (орієнтовно 2-5 днів).

Купити компас в Дніпрі також можна за адресою: вул. Січових стрільців, 9.

Производитель: СССР
Цена: 390.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Лада, 29.02.2020
Хороший компас,практичный,надежный,ничего лишнего
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии