20021 Шнурки Max Fuchs чорні, 160см Код товара: 163-213-6087



Есть в наличии
Ціна: 79.00 грн
Шнурки Max Fuchs черные, 160см
Нет видео

Шнурки Max Fuchs чорного кольору та довжиною 160 см - це відмінний вибір для тих, хто цінує якість та надійність. Ці шнурки виготовлені із міцного матеріалу, який не рветься та не стирається з часом. Вони ідеально підходять для повсякденного використання та різних видів спорту.

Ці шнурки мають зручну довжину, що дозволяє їх використовувати із взуттям різного розміру. Незалежно від того, чи потрібні вам шнурки для кросівок, черевиків або чобіт, вони легко впишуться в будь-яке взуття. Крім того, чорний колір шнурків чудово поєднується з багатьма кольорами взуття, що робить їх універсальним варіантом для будь-якого взуття.

Шнурки Max Fuchs мають міцну фурнітуру, що гарантує надійне кріплення їх на взутті. Вони не розв'язуються та не ковзають, що забезпечує максимальний комфорт та впевненість при ходьбі.

Якщо ви шукаєте якісні та надійні шнурки для свого взуття, то шнурки Max Fuchs чорного кольору та довжиною 160 см – це саме те, що вам потрібно. Їхня висока якість і універсальність дозволяють використовувати їх у різних умовах і для різних цілей.

Виробник: Max Fuchs
Ціна: 79.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Кількість: 
Відгук
Залишити відгук
Ім'я
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст коментаря
Оцінка для товару
Сообщить о наличии