
Обкладинка «Міністерство внутрішніх справ України» (модель 5111ж): основні характеристики
Виробник: «Імідж-Д», Україна
Призначення: обкладинка для посвідчення працівника (пенсіонера) МВС
Матеріал: натуральна щільна шкіра великої рогатої худоби
Колір: світло-коричневий (жовтий)
Декор: тиснення
Кріпильне кільце: є
Прозорий відсік: є, два
Тип розкриття: книга
-
Переваги купівлі шкіряної обкладинки для посвідчення працівників МВС
- Універсальне оформлення аксесуара . Якісна обкладинка від вітчизняного бренду «Імідж-Д», що динамічно розвивається, виготовлена в красивому бурштиновому відтінку, має лаконічний дизайн, який припаде до смаку і чоловікам, і жінкам. Титульна частина прикрашена державною символікою та написом «Міністерство внутрішніх справ України». Декор виконаний методом тиснення, а це означає, що візерунок не зітреться через час.
- Матеріал виготовлення - приємна на дотик натуральна шкіра добротного вироблення . Лише щільна шкіра! Усередині немає картонного каркасу. У порівнянні з виробами з екошкіри, одержуваної синтетичним шляхом, така обкладинка більш стійка до стирання, вона не схильна до розтріскування з часом, появи заломів.
- По краях обкладинка акуратно оброблена . Склеєна і прошита міцною ниткою, що має запобігти можливим розривам та обтріпуванням. Нитки просочені особливим складом, не бояться температурних впливів, а також вогкості та появи плісняви. Кути обрізані, а значить не заламуватимуться. На торцях відкриті зрізи шкіри відполіровані та зафарбовані.
- Модель горизонтально розкривається на кшталт книжки , тому документ зручно пред'являти за необхідності. Усередині передбачено 2 відділення з прозорими пластиковими віконцями. У разі потреби в них можна вмістити й інші предмети, наприклад, кредитну картку.
- Є отвір з металевим кільцем , що дозволяє закріпити обкладинку з документом на страхувальний ланцюжок з карабіном – щоб уникнути випадкової втрати.
Друзі! Щоб зберігати свої документи в цілості та безпеці, потрібно обов'язково подбати про купівлю обкладинки. У каталозі "Шериф" представлений широкий асортимент аксесуарів з натуральної шкіри. Люди, які люблять по-справжньому хороші, довговічні речі, часто замовляють у нас обкладинки
для посвідчення водія ,
для паспорта і не тільки. Замовте й Ви!
- Товар доставлять за 2-5 днів зі складу магазину до будь-якого міста України!
Будемо раді отримати від Вас замовлення через сайт магазину або за телефоном. Наш колектив працює оперативно. Вже в день оформлення замовлення або, у крайньому випадку, наступного дня ми відправимо товар до відділення транспортної служби, яку вибрала покупець. Сплатити покупку можна у різний спосіб.
У м. Дніпрі магазин надає можливість замовити доставку до дверей кур'єром або приїхати за товаром особисто. Наші координати: вул. Січових стрільців (був. Артема), 9.