BD1140UA Ремінь збройовий Magpul MS3 QD ACU двоточковий Код товара: 163-212-4988



Нет в наличии
Ціна: 690.00 грн
Ремень оружейный Magpul MS3 QD ACU двухточечный Ремень оружейный Magpul MS3 QD ACU двухточечный-2 Ремень оружейный Magpul MS3 QD ACU двухточечный-3 Ремень оружейный Magpul MS3 QD ACU двухточечный-5 Ремень оружейный Magpul MS3 QD ACU двухточечный-4
Нет видео

1. Характеристики ременя зброї MS3 QD двоточкового

Модельна лінійка: MS3 (Multi-Mission Sling System)
Тип: з двома точками кріплення зброї
Категорія за призначенням: тактичний для силових структур
Матеріал: міцний нейлон
Ширина стропи: близько 31 мм.
Довжина: регулюється однією рукою
Кріплення PARACLIP™, пряжки: із пластику
Можливість перетворення в одноточковий ремінь
Колір: ACU
Бренд: Magpul Industries

2. Детальний огляд двоточкового ременя Magpul MS3 QD ACU

Було представлено громадськості порівняно недавно – у 2010 році. Є вдосконаленою версією ременя 2-точкового Magpul MS2 Sling , який сьогодні користується великою популярністю серед досвідчених стрільців. Головна його відмінність полягає в тому, що він став легшим. Ширина стропи, навпаки, збільшилася. Подібні перетворення обумовлені вибором матеріалу – щільнішого нейлону, який має шорстку структуру і мало ковзає. Ремінь тактичний на його основі не боїться розривів та тертя, цілком витримає вагу 7-8 кг. Будучи еластичним, він здатний багаторазово розтягуватись і не втрачати при цьому початкову форму. Користуватися ним завдяки м'яким вставкам набагато приємніше, ніж багатьма вітчизняними моделями. Зводиться до мінімуму можливість натирання рук. Стійкість до забруднення – ще один плюс. Відмивається нейлонова стропа просто і сохне швидко.

Від попереднього варіанта Magpul MS3 відрізняється також складом фурнітури. Зокрема, використано застібки Symmetrical Paraclip™, що працюють за принципом прищіпки. І задній, і передній фіксатор абсолютно однакові. Вони дозволяють змінювати положення зброї, а також скидати її, якщо потрібно, за лічені секунди. Мимовільне спрацювання замків виключено, оскільки в кожному з них є блокувальний штифт. Відкриваються/закриваються застібки безшумно.

Двоточковий ремінь Магпул має петлю, що дозволяє швидко зволікати його або послаблювати при переході в бойове положення. Важливу роль цьому плані грають також регулювальні пряжки, які дуже легко переміщаються.
Можлива трансформація ременя з двоточкового до одноточкового та навпаки. Який із цих способів є кращим, у великій мірі залежить від вибору зброї. Зазвичай кріплення з одним карабіном віддають перевагу власникам зброї невеликого розміру, оскільки в такій позиції воно приводиться в бойову готовність дійсно миттєво.
Двоточкове кріплення не дасть можливості прицілитися так швидко, але на подібному ремені набагато легше переносити під час тривалих переходів зброю більшого розміру (наприклад, пневматичну гвинтівку Хатсан мод). 125 Магнум). Можливе підвіс спорядження за спиною, при якому забезпечується безперешкодний доступ до фронтальних підсумків розвантаження та іншого екіпірування. Руки бійця залишаються вільними. Зручно те, що при використанні двох фіксаторів запобігає випадковому перевороту зброї.
Пластикова петля, яка потрібна для переходу в одноточковий режим, зроблена більшою, ніж у моделі MS2 Sling, а тому більш надійна в роботі.

3. Купити ремінь для зброї Magpul MS3 QD ACU двоточковий

Низькі ціни, висока якість продукції та доставка по всій Україні – все це Ви знайдете у військовоторгівлі «Шериф». Наша дніпровська адреса: вул. Січових Стрільців, 9. Є можливість оформити покупку дистанційно. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами через сайт sherif.ua. Телефонуйте або замовляйте зворотний дзвінок.

Виробник: Magpul
Ціна: 690.00 грн
Рейтинг:
Нет в наличии
Кількість: 
Сообщить о наличии
Відгук
Залишити відгук
Ім'я
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст коментаря
Оцінка для товару
Сообщить о наличии