XB40906 Пена XADO Verylube для чистки стволов, 500мл Код товара: 87-94-890Конструктивно сходные с оружием товары. Для лиц, достигших 18 лет
Цена: 270.00 грн
Пена для чистки стволов 1 Пена для чистки стволов 2
Нет видео

Verylube піна для чищення стволів – ключові деталі

Бренд: Verylube / належить XADO Chemical Group

Призначення: для чищення зброї від мідного нальоту, нагару, залишків порохових газів

Особливість: при вступі в реакцію з компонентами м'яких металів піна стає блакитною

Ємність: аерозольний балон

Подача з балона: трубка-адаптер

Обсяг: 500 мл (вистачить для 100 процедур очищення зброї калібру .308 Win)


Увага! Засіб не є токсичним, шкоди навколишньому середовищу не завдає!

-

Чому варто купити піну для чищення збройових стволів Хадо

  • Ви заощадите час. На відміну від інших засобів для чищення ствола, на дію яких іноді потрібно більше години, піна XADO Verylube спрацьовує вже за 15-30 хвилин. Справа в тому, що засіб містить активні речовини в комплексі з киснем та іншими газами, чого не скажеш про збройове масло. Саме тому на проникнення піни всередину забруднення йде в 3-4 рази менше часу.

  • Ви збережете гроші. Зважаючи на те, що засіб належить до товарів середньої цінової категорії, все ж воно має приховану економію. На відміну від масла, витрату якого складно контролювати, піна не розтікається. Крім того, подача через трубку не дасть розтратити надлишки засобу даремно.

  • Ви не пошкодити нарізи ствола. Завдяки пінистій структурі діюча речовина проникає виключно у м'який металевий осадок, не зачіпаючи інші шари металу. Піна видаляє не тільки осад металу, а й порохові частинки, нагар. Активні речовини буквально виштовхують бруд і металевий пил назовні. При цьому користувачеві не потрібно інтенсивно працювати йоржиком, що зводить до мінімуму можливість пошкодження ствола. Все, що потрібно – видалити залишки піни ганчіркою після застосування.

  • Вам буде зручно брати засіб з собою. Розчином в балоні зручно користуватися на виїзді. В якому б положенні балон не знаходився в рюкзаку, він не розкриється довільно. Оскільки ємність герметична, то ніякі забруднення не потраплять всередину засобу, а отже, можна здійснювати чистку і в польових умовах.


Ще не підібрали шомпол? Пропонуємо для огляду варіанти: комплект для чищення зброї калібру 9 мм, набір універсальний, а також набір для зброї п/п Флобера. У магазині «Шериф» зібрані інструменти для чищення всіх видів.

-

Де недорого купити засіб для чищення зброї Хадо (500 мл) в Україні

Військторг «Шериф» до Ваших послуг! Не станемо приховувати – ми цінуємо кожного клієнта. А що ж отримуєте Ви, купуючи в нашому магазині?

По-перше, Ви економите на кожній одиниці товару, адже ціни тут менше на 10-15%, ніж в інших магазинах. По-друге, Ви можете замовити продукцію в будь-який час доби на сайті. По-третє, Вам не доведеться довго чекати, посилка буде упакована в перші хвилини після узгодження замовлення. По м. Дніпро Ви зможете отримати товар протягом дня кур'єром.

Купити збройову піну можна також за адресою: м. Дніпро, вул. Січових стрільців, 9.

Производитель: XADO
Цена: 270.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии