03001 Набор для чистки оружия под патрон Флобера (ПВХ упаковка) 4 mm Код товара: 87-94-11127Конструктивно сходные с оружием товары. Для лиц, достигших 18 лет
Цена: 170.00 грн
Набор для чистки оружия под патрон Флобера (ПВХ упаковка) 4mm Набор для чистки оружия под патрон Флобера (ПВХ упаковка) 4mm-2
Нет видео

Набір для чищення револьвера п/п Флобера: головні характеристики

Комплектація: шомпол під ствол 4 мм, дві насадки

Призначення: видалення зі ствола нальоту свинцю, міді, піску, пилу, кіптяви і старого засохлого мастила

Види насадок: латунний йорж і щетинистий синтетичний йорж

Конструкція шомпола: одноколінна

Довжина шомпола: 110 мм

В основі стрижня: латунь (сплав міді та цинку)

Рукоять: пластик

Упаковка: із полівінілхлоридної плівки (не мнеться, не пропускає вологу)

-

Огляд набору для чищення зброї п/п Флобера калібру 4 мм

  1. Завдання шомпола – очистити ствол від забруднень, а в разі необхідності вибити боєприпас, що застряг. Для полегшення роботи ручка прута може обертатися. Її рельєфна поверхня покращує хват. Конструкція стрижня цільна, що надає йому стійкості, виключає люфт. Різьба в місці з'єднання з насадками зроблена за дюймовою системою міри. Якщо перевести в міліметри, то діаметр різьби дорівнює 25,4 мм. Довжини шомпола досить для чищення револьверів різних габаритів.
  2. Перший етап чищення зброї полягає у видаленні нагару, слідів свинцю, міді, а також іржі. З цим завданням якнайкраще впорається латунний йорж з комплекту. Він добре розбиває грудки забруднень. Те, що його зробили саме з латуні, яка м'якша за будь-яку збройову сталь, зводить до мінімуму ймовірність пошкодження стінок ствола. Для більшої ефективності чистки і зниження ризику появи подряпин на зброї слід густо змастити металеву насадку, а вже потім вводити її в ствол.
  3. Йорж із капронових щетинок підходить для основного етапу чищення ствола. Їм видаляють скупчення бруду, використовуючи для цього спеціальні засоби для чищення. Універсальний варіант – «Ballistol», який випускається як у вигляді рідкого засобу, так і у вигляді спрею. Після обробки маслом потрібно протерти ствол насухо м'якою насадкою (в набір не включена!), щоб не залишилися всередині сліди миючого засобу.

Чистка револьвера Флобера. Варто взяти на замітку!

✓ Професіонали радять чистити револьвер п/п Флобера після кожного сеансу стрільби, а не як пневматику, для якої достатньо одного разу після 100-150 пострілів. Справа в тому, що пневматика стріляє за рахунок повітря, її основна проблема – освинцівка ствола. Нагар в ній майже не накопичується, чого не скажеш про зброю Флобера, в якій з'являються залишки згоряння капсульного складу. В ідеалі йому потрібен більш ретельний догляд. Хоча в самій процедурі чищення немає нічого складного.

✓ Крім ствола, чищення потребують і камори барабана. Шомпол діаметром 4 мм для них не підходить. Багато хто із стрілків для чищення барабана купують в аптеці звичайні вушні палички. Для видалення продуктів згоряння і освинцівки можна використовувати засоби з лужним складом. З промаслюванням камор «на ура» впорається нейтральне збройове масло. Для змащення підійде той же «Ballistol». Тільки майте на увазі, що в ньому міститься лужний компонент, який після застосування потрібно видалити маслом нейтральним, щоб уникнути появи корозії.

-

Де купити приладдя для чищення револьвера під патрон Флобера

Магазин зброї та аксесуарів до нього «Шериф» чекає покупців на вул. Січових стрільців, 9 в центрі м. Дніпро. Покупку можна оформити в телефонному режимі або онлайн. Доставка гарантована по всій Україні.

Производитель: Другие торговые марки
Цена: 170.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии