8870 Пистолетная рукоять для АК-47-74, Вепрь, Сайга прорезиненная Green Код товара: 252-325-8870Цена: 830.00 грн
Пистолетная рукоять для АК-47-74, Вепрь, Сайга прорезиненная Green Пистолетная рукоять для АК-47-74, Вепрь, Сайга прорезиненная Green-2 Пистолетная рукоять для АК-47-74, Вепрь, Сайга прорезиненная Green-3 Пистолетная рукоять для АК-47-74, Вепрь, Сайга прорезиненная Green-4 Пистолетная рукоять для АК-47-74, Вепрь, Сайга прорезиненная Green-5
Нет видео

Прогумована ергономічна рукоять для AK/AKM – базові параметри

Модель: AGR-47g

Бренд: Fab Defense

Країна бренду: Ізраїль

Призначення: рукоять для монтажу на зброю типу AK-47/74, АКС74У (Krinkov), модель Galil, карабіни Сайга, Вепр

Матеріали: композитний полімер, багатошарове гумове покриття

Колір: зелений (є пісочний, чорний)

Параметри: 33 × 109 × 80 мм

Вага: 119 г

-

Чому купити пістолетну рукоять для АК-47-74 від компанії Fab Defense вигідно

  • Ви отримаєте виріб з надміцного матеріалу. Краш-тест збройових аксесуарів з армованих полімерів швидше нагадує фантастичний бойовик. Надміцний матеріал не боїться тиску в кілька сотень кілограмів. Чи варто говорити, що звичайні падіння і віддача зовсім не страшні для цієї рукояті? Виріб вироблено з утопленого в полімерні смоли скловолокна. Матеріал має підвищену пластичність, після інтенсивного стиснення моментально повертається в колишню форму. Важливо, що композитний полімер не змінює властивостей при знижених і підвищених температурах.

  • Ви зможете більш міцно утримувати зброю. Ця рукоять, на відміну від стандартної, має прогумовану текстурну поверхню з трьома типами малюнка. З боків – легка шорсткість, з тильного боку – візерунок «в пухирцях», а з боку підпальцевих виїмок нанесений малюнок під крокодилячу шкіру. З якої б позиції не відбувалося захоплення рукояті, забезпечена зупинка ковзання. Навіть якщо зброю доводиться брати вологими руками, долоня не зіскакує. Також покращена вентиляція руки.

  • Вам не потрібно буде звертатися в збройову майстерню для установки. Простий спосіб кріплення рукояті не вимагає наявності спеціального інструменту. Монтаж займе всього 3-4 хвилини.

  • Ви отримаєте додатковий відсік для особистих речей. Оскільки всередині рукоять порожниста, то вона послужить для перенесення ремкомплекта або батарейок. Фіксація кришки відсіку на петлях виключає довільне розкриття.


Власників зброї із серії АК напевно також зацікавлять зручні підсумки для запасних магазинів!

-

Де недорого купити тактичну рукоять на АК-47-74, Вепр, Сайга з прогумованим покриттям в Україні

Просто зателефонуйте, щоб замовити рукоятку на автомат Калашникова у військторзі «Шериф»! В режимі онлайн Ваша заявка буде прийнята в будь-який час доби.

Доставка товару по території України здійснюється за посередництва компанії «Нова Пошта» і не тільки. Посилка прибуде приблизно через 2-5 днів. Замовники з м. Дніпро отримають товар додому або в офіс вже в день замовлення – з рук кур'єра.

Купити рукоять для АК в Дніпрі також можна за адресою: вул. Січових стрільців, 9.

Производитель: FAB DEFENSE
Цена: 830.00 грн
Рейтинг:
Нет в наличии
Количество: 
Сообщить о наличии
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии