AGR-47 Пистолетная рукоять для АК-47/74, Вепрь, Сайга прорезиненная Код товара: 252-325-8869Цена: 830.00 грн
Пистолетная рукоять для АК-47/74, Вепрь, Сайга прорезиненная Пистолетная рукоять для АК-47/74, Вепрь, Сайга прорезиненная-2 Пистолетная рукоять для АК-47/74, Вепрь, Сайга прорезиненная-3 Пистолетная рукоять для АК-47/74, Вепрь, Сайга прорезиненная-4 Пистолетная рукоять для АК-47/74, Вепрь, Сайга прорезиненная-5
Нет видео

AGR-47 Pistoletnaja rukojat 5

Рукоятка AGR-47 пістолетна прогумована: базова інформація

Призначення: тюнінг зброї

Модель: AGR-47 (поліпшена версія рукоятки AG-47)

Розроблена для автоматів: АК-47/74, АКС-74У, Galil

Сумісна також зі зброєю: «Сайга», «Вепр»

Важить: 119 г

Матеріал:

- полімерний композит зі скловолокном

- гумове різнотекстурне покриття

Довжина і ширина: 80 мм × 33 мм

Колір: чорний (є зелений)

Виробництво: Ізраїль, FAB DEFENSE

-

Чому прогумована пістолетна рукоятка AGR-47 – КРАЩА

Представляємо останню розробку ізраїльських конструкторів «Фаб Дефенс» в рамках модельної лінійки рукояток для автоматів Калашникова, а також для зброї, створеної на базі АК. Дизайн виробу поліпшили для більшого комфорту користувача, від чого, в тому числі, залежать швидкість і точність стрільби.


✓ Під дощем або в спеку, коли долоні посилено пітніють, рукоятка AGR-47 з рук не вислизне. Надійному зчепленню сприяють багатошарове гумове покриття, ергономічний контур (з вигнутою спинкою і канавками під пальці) і сама текстура девайса. З різних сторін рельєф рукояті має свою специфіку: з боків – шорсткість, на спинці – «шипи», а в районі підпальцевих виїмок – малюнок типу «шкіра крокодила». Таке виконання, крім зручної зчіпки, забезпечує також вентиляцію. Рука стрілка буде краще провітрюватися, а значить, і менше вона буде пітніти.


✓ Усередині виробу є відсік. У ньому передбачається зберігати запасні батарейки, набір для ремонту/чистки та інші дрібні предмети. Вхід у відсік оснащений відкидною кришкою. Замикається вона на засувку, яка встановлена в задній частині рукояті.


✓ Установка моделі AGR-47 на зброю багато часу не займе. Потрібно зняти кришку коробки затвора, а потім пружину. Затворну групу можна теж зняти або подати вперед. Щоб прикрутити ручку, виробник включив в комплект шестигранний гвинт. Після фіксації AGR-47, на що піде кілька секунд, зброя збирається. Ось, власне. і все!


✓ Рукоять – високоміцна, оскільки зроблена з сучасного композитного матеріалу. Вона не боїться падінь, стиснення, ударних впливів, не схильна до розтріскування. Важлива якість матеріалу – це низька теплопровідність. У спекотну погоду рукоятка не буде нагріватися і обпалювати руки, а на холоді вона не буде морозити.

-

Хочете вивести показники своєї стрільби на новий рівень? Купіть нову ізраїльську рукоятку AGR-47!

Співробітники військторгу «Шериф» приймають дзвінки покупців, а також обробляють заявки, отримані через цей сайт. Швидка відповідь на запит і організація доставки в будь-яку точку України – гарантовані!

Відвідати наш магазин в Дніпрі пропонуємо за адресою: вул. Січових стрільців, 9.

Производитель: FAB DEFENSE
Цена: 830.00 грн
Рейтинг:
Нет в наличии
Количество: 
Сообщить о наличии
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии