BF100 Звездочка Grand Way (сюрикен, 4) Код товара: 0-51-402Цена: 70.00 грн
Звездочка Grand Way (4) Звездочка Grand Way (4) 2 Звездочка Grand Way (сюрикен, 4)
Нет видео

Зірочка Grand Way (4)

Характеристики:

Виробник: Grand Way

Модель: Kohga Ninja 4

Артикул: Сюрикен -4

Діаметр, мм: 107

Товщина леза, мм: 3,1

Покриття леза: Satin Finish

Вага, г:60

Матеріал леза: 420

Твердість сталі: 53-56 HRC

Матеріал чохла: тканина

У комплекті:

одна метальна зірка (сюрикен)

чохол з кріпленням на ремінь

Сюрикен - японська метальна зброя прихованого носіння, іноді використовувалось і для ударів. Здебільшого сюрикени використовувались для того, щоб дезорієнтувати ворога, а головною ціллю були частини тіла самурая, не захищені бронею: лице, очі, руки й ноги.

Сюрикен Grand Way Kohga Ninja 4 відноситься до хіра-сюрикенів, які виготовляють із тонких металевих пластин, отриманих із звичайних предметів: з монет, теслярських інструментів та інших. Через форму їх часто називають "зірочками ніндзя". У центрі хіра-сюрикенів часто робиться отвір, що дозволяє переносити їх на мотузці і полегшує їх витягування при застряганні в дереві. Існує безліч різновидів цих сюрикенів, і часто їх розрізняють за кількістю загострених наконечників.

Сюрикени могли носити за поясом, в практиці ніндзя хіра-сюрикени носились по 8-10 штук, загорнуті в бавовняну тканину, розкладені по кишенях одягу.

Ви маєте унікальну можливість купити стародавнб зброю ніндзя. Сюрикени (метальні зірочки) Grand Way Kohga Ninja 4 легкі у застосуванні і максимально компактні, мають зручний чохол для транспортування та носіння. Не є холодною зброєю. Міцна і добре заточена сталь зможе вразити навіть найтвердіші породи дерев.

Техніка безпеки при метанні сюрікенів Grand Way Kohga Ninja 4:

  • Не варто кидати ножі, не призначені для метання - при киданні вони можуть зруйнуватися або дуже сильно затупитися
  • Кидаючи сюрикен не стискайте лезо занадто сильно - поріжетесь
  • Сюрикен може відскочити від цілі при промаху, так що відходьте подалі та не зводьте очей з сюрикена, поки не побачите, що тепер він безпечний
  • Не тренуйтесь із занадто гострим сюрикеном
  • Не кидайте сюрикени у приміщенні. Навіть при низькій швидкості обертання та мінімумі сили сюрикен може розбити вікно та інші скляні предмети. Для мінімальних пошкоджень тренуйтесь на вулиці, подалі від вікон.
  • Метання сюрикенів - дуже небезпечне заняття. Пам'ятайте про здоровий глузд: не цільтеся в людей і в те, що буде шкода пошкодити. Якщо необхідно, займайтесь цим під наглядом дорослого
  • На тренування беріть із собою медичну аптечку
Производитель: Grand Way
Цена: 70.00 грн
Рейтинг:
Нет в наличии
Количество: 
Сообщить о наличии
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии