BE0317UA Военный тактический рюкзак 3D Pack Olive Код товара: 163-210-2234Цена: 630.00 грн
Рюкзак 3D Pack Olive Рюкзак 3D Pack Olive Рюкзак 3D Pack Olive Рюкзак 3D Pack Olive
Нет видео

Тактичний рюкзак 20 л (для 1-3-денного походу): характеристики

Виробник: Sivimen ( «Сівімен»)

Тип: м'який, з двома лямками

Колір: олива

Матеріал-основа: нейлон

На спинці: сітка 3D Air Mesh, спінений поліпропілен

Ширина і висота: 25 см × 43 см

Глибина: 17 см

Відділення для питної системи: є

Компресійні стяжки: є

Грудна стяжка і пояс: є

Країна виробництва: Китай
-

Штурмовий рюкзак 20 літрів 3D Pack Olive – в чому його особливості

  1. Це відносно невеликий рюкзак, розроблений для виконання різних тактичних завдань. Широко використовується така модель військовими, спецпідрозділами. Часто купують її мисливці, рибалки, туристи. Обсяг рюкзака достатній для найнеобхідніших речей, які можуть знадобитися в поході тривалістю максимум 3 дні. Це зазвичай запаси їжі, води, одяг, оптика. Два великих основних відділення дозволяють укласти великогабаритні речі. А для компактних предметів, таких як ліхтарик, ніж-мультул або сумка з медикаментами, яка завжди повинна бути в швидкому доступі, передбачені зовнішні дві кишені з окремими входами на блискавці. Система утяжних ремінців і D-кілець, а також петлі з жорстких строп (кріплення Молле), які пришиті спереду і з боків, призначені для навішування додаткових підсумків з екіпіровкою. При потребі до днища рюкзака або збоку можна закріпити намет або спальник.
  2. Окремо варто згадати відділення для гідросистеми, яке розташоване уздовж спинки рюкзака. Ця функція особливо корисна буде людям, яким доводиться приймати участь в зватяжних марш-кидках. Гідратор за спиною позбавить від необхідності робити зупинки кожен раз, коли захочеться пити. Трубка від нього виводиться на лямку і закріплюється в D-кільці, завдяки чому не буде бовтатися, заважати.
  3. Підвісна система підганяється під будь-яку фігуру, сприяючи грамотному розподілу ваги. Плечові лямки широкі і м'які, регулюються по довжині за допомогою верхніх і нижніх ремінців. Підтягуючи-відпускаючи ремінці, можна домогтися максимально щільного прилягання рюкзака до плечей без ефекту здавлювання. Щоб лямки не розповзалися, а центр ваги рюкзака не зміщувався ближче до рук, що незручно і болісно, між лямками передбачена грудна стяжка на карабінчику. Також конструкцією моделі передбачений пояс для додаткової фіксації рюкзака на тілі.
  4. Анатомічна спинка ущільнена м'яким матеріалом і обтягнута об'ємною сітчастою тканиною. При тривалих фізичних навантаженнях таке виконання рюкзака забезпечує циркуляцію повітря, хороше відведення вологи, мінімізацію травм при падінні на спину, захист від вдавлювання в спину випираючих частин предметів, що переносяться в рюкзаку.
  5. Практичне забарвлення – олива. Саме те для походів, спецоперацій або полювання. Неяскраве, не допустить, щоб Вас помітили. Також немазке, а значить, рюкзак навіть після бурхливих пригод не втратить пристойного вигляду.

Вам потрібен якісний рюкзак? Військторг «Шериф» готовий прийняти замовлення в будь-який день тижня!

Армійські рюкзаки, речмішки та інше спорядження ми продаємо з доставкою по всій Україні. Залиште заявку онлайн або зателефонуйте. Якщо є можливість і вільний час, загляньте в наш магазин особисто: м. Дніпро, вул. Січових стрільців, 9.

Производитель: Другие торговые марки
Цена: 630.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии