14836 Ботинки тактические TEDA-1 Coyote (зима) Код товара: 163-213-14836Цена: 3000.00 грн
Купить в Днепре Ботинки тактические TEDA-1 Coyote (зима) Ботинки тактические TEDA-1 Coyote (зима) Ботинки тактические TEDA-1 Coyote (зима) Ботинки тактические TEDA-1 Coyote (зима)
Нет видео

размеры 41,42,43,44,45

Черевики з високими берцями зимові жовті шкіра+тканина Модель-1 Койот У TEDA

Зовнішня частина взуття вироблена з високоякісної натуральної шкіри підвищеної міцності з гідрофобною обробкою в комбінації з тканиною (товста нейлонова тканина з особливою структурою нитки, з водовідштовхувальним просоченням і з поліуретановим покриттям «кордура»).

Середня частина – мембрана, її склад: 100% пе, щільність: 160 г / м, мембрана: 3000 х 3000. І внутрішня частина - сітчаста підкладка з підвищеною зносостійкістю, в утепленому варіанті - підкладка Foiltex + Вельбоу, фольгалізований утеплювач на основі повсті.

Каркас посилює незнімна устілка з супінатором з 2 мм шкіркартону, на носі і п'яті встановлена подвійна гранітоль 2.8 мм.

Взуття комплектується знімною формованою устілкою з спіненого поліуретану та нейлоновими шнурками з просоченням.

У виробництві використовується підошва виробництва JB-plast, двокомпонентна RB + PU поліуретан з гумою. Хвилястий рельєф підошви спрямований в бік, протилежний руху, що забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею, у результаті стопа і взуття складають єдине ціле. Особлива гумова суміш забезпечує маслобензостійкість, антистатичність, антиковзання, морозостійкість і стійкість до стирання. Поліуретан забезпечує легкість, термозахист та амортизацію.

Висота взуття - 25 см, від пилу та вологи взуття захищене полуглухим клапаном, верхня межа - 17 см.

Вага полупари - 690 г.

Цена: 3000.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии