13338 Ботинки "Штурм" Brown мод.-2У (зимние,коричневые) Код товара: 163-213-13338Цена: 1770.00 грн
Ботинки "Штурм" Brown мод.-2У (зимние,коричневые)-1 Ботинки "Штурм" Brown мод.-2У (зимние,коричневые)-2 Ботинки "Штурм" Brown мод.-2У (зимние,коричневые)-3 Ботинки "Штурм" Brown мод.-2У (зимние,коричневые)-4
Нет видео

Ботинки "Штурм" Brown мод.-2У (зимние,коричневые)

Черевики з високими берцями зимові коричневі шкіра Модель-2/Ш Браун У TEDA

Ця модель виробляється в демісезонному і зимовому варіанті, верх цієї моделі складається з трьох шарів. Зовнішня частина взуття вироблена з високоякісної натуральної шкіри підвищеної міцності з гідрофобною обробкою. Середня частина – мембрана, її склад: 100% пе, щільність:160 г/ м, мембрана: 3000 х 3000. І внутрішня частина - сітчаста підкладка з підвищеною зносостійкістю, в утепленому варіанті - підкладка Foiltex + Вельбоу, фольгалізований утеплювач на основі повсті.

Каркас посилює незнімна устілка з супінатором з 2 мм шкіркартону, на носі і п'яті встановлена подвійна гранітоль 2.8 мм.

Взуття комплектується знімною формованою устілкою з спіненого поліуретану та нейлоновими шнурками з просоченням.

У виробництві використовується підошва виробництва JB-plast, двокомпонентна RB + PU поліуретан з гумою. Хвилястий рельєф підошви спрямований в бік, протилежний руху, що забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею, у результаті стопа і взуття складають єдине ціле. Особлива гумова суміш забезпечує маслобензостійкість, антистатичність, антиковзання, морозостійкість і стійкість до стирання. Поліуретан забезпечує легкість, термозахист та амортизацію.

Висота взуття -24 см, від пилу та вологи взуття захищене глухим клапаном, верхня межа -24 см. Вага полупари близько710 г. (цифрові дані 42 розміру)

Розмірний ряд з 37 по 47 розмір.

Цікаво дізнатися про супутній військовий товар? Пропонуємо звернути увагу на многоразову двухшарову маску Pixel для захисту від вітру та вірусів.

Цена: 1770.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии