Ніж складаний туристичний Ego tools A01.8 червоний
Ніж EGO Tools A01.8, червоний - незамінний супутник для туристів та активних людей - ніж брелокового типу з пристойним переліком функцій, які неодмінно виявлятимуться затребуваними. Наявність подібного інструменту у бардачку чи сумочці однозначно виправдає собі у найрізноманітніших ситуаціях.
Рукоятка виконана у яскравому червоному кольорі. В якості матеріалу для зовнішніх панелей обрано полікарбонат найвищої якості, який повністю відповідає загальноприйнятим екологічним стандартам та виготовляється виключно із застосуванням сучасних технологій. Рішення подібного роду значно підвищують експлуатаційні та естетичні характеристики виробів.
Матеріалом для основних лез обрано німецьку закалену сталь чудової якості, марки 4116 (5Cr15MoV), твердість за Роквеллом якої досягає 57-59 одиниць.
Перелік інструментів та функцій:
- великий клинок
- малий клинок
- консервний ніж
- відкривачка (плоска викрутка, зняття ізоляції)
- шило
- штопор
- пінцет
- зубочистка
- іголка
Виробник: Ego Tools
Бренд EGO Tools
Вид ножа: швейцарський
Тип ножа: складний
Тип заточування: прямий
Колір клинка: хром
Сталь клинка: 4116 (5Cr15MoV) / TISCO 3Cr13MoV
Довжина у складеному стані, мм: 85
Матеріал рукоятки: високоякісний полікарбонат.
Колір рукоятки: червоний