13498 Маска багаторазова двустороння Black/Dubok з фіксатором на носу, модель 1.06 Код товара: 343-345-13498Цена: 90.00 грн
maska-bagatorazova-dvustoronnya-black-dubok-z-fiksatorom-na-nosu-model-1-32 maska-bagatorazova-dvustoronnya-black-dubok-z-fiksatorom-na-nosu-model-1-32 maska-bagatorazova-dvustoronnya-black-dubok-z-fiksatorom-na-nosu-model-1-32 maska-bagatorazova-dvustoronnya-black-dubok-z-fiksatorom-na-nosu-model-1-32 maska-bagatorazova-dvustoronnya-black-dubok-z-fiksatorom-na-nosu-model-1-32 maska-bagatorazova-dvustoronnya-black-dubok-z-fiksatorom-na-nosu-model-1-32
Нет видео

1. Конструктивні властивості багаторазової двошарової маски Black/Dubok:

Маска багаторазова двостороння Black/Dubok з фіксатором на носу, виконана з натуральних тканин, як зовнішній так і внутрішній шари. Тканина - бязь. Маска двостороння. Можливе використання з обох боків. Пропонується для усіх верств населення. Також можна використовувати військовим.

Однією з важливих конструктивних властивостей Маски Black/Dubok - є гнучкий фіксатор на переніссі. Він дозволяє притиснути маску ближче до обличчя та покращити захисні властивості багаторазової маски. Додаткова вертикальна декоративна отстрочка вздовж носу надає жорсткості по лінії шву.

Якщо Ви зацікавилися такими товарами, то пропонуємо Вам звернути увагу на Маску многоразову Grey "Флаг України". Телефонуйте нам. Наші менеджери із радістю порадяться з Вами, якщо Ви не впевнені. Подарунковий набір кольорових масок не залишиться поза увагою та буде незвичним та кольоровим подарунком.

2. Функціональність багаторазової маски:

Зручний механізм кріплення маски на голові, а не за вухами, дозволяє регулювати натяжіння самої резинки, довжину, та, зафіксувати механічним фіксатором - фурнітурою - кріпленням. Также маску можна при потребі спустити на підборіддя, та залишити на деякий час на шії, а потім знову одягнути на обличчя. Ця зручна дрібничка дуже допомогає, коли немає можливості знімати маску, або респіратор з обличча повністю.

3. Догляд за маскою та прання :

Для багаторазової тканинної маски рекомендоване ручне прання або прання у пральній машинці у делікатному режимі. Дозволяється обробка паром або антисептиком.

У цієї моделі маски поєднані захисні властивості, функціональність та зручність. Але тенденції моди диктують нам особисті власні правила. Та ми спробували поєднати і модні тенденції і всі інші властивості захисної маски.

Розміри: L, XL.

Маска на обличчя є предметом санітарно-гігієнічного використання, особистим товаром. Товари сангігієни обміну та повертанню не підлягають(!).

(Согласно Приложению N 3 к постановлению Кабинета Министров Украины от 19 марта 1994 г. N 172 "ПЕРЕЧЕНЬ товаров надлежащего качества, не подлежащих обмену (возврату)"

4. Як нас знайти:

Ми знаходимося у місті Дніпро на вул.Січових Стрільців,9. Товари можна замовляти по телефону, на сайті та приходити до нас у магазин.

Производитель: ТМ "Шериф"
Цена: 90.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии