1044/1 Компас Адрианова туристический, армейский (беж) Код товара: 23-220-10448Цена: 480.00 грн
Компас Адрианова туристический, армейский (беж) Компас Адрианова туристический, армейский (беж)-2 Компас Адрианова туристический, армейский (беж)-3 Компас Адрианова туристический, армейский (беж)-4 Компас Адрианова туристический, армейский (беж)-5
Нет видео

Уже зараз ця модель, яка входила до екіпіровки Радянської Армії, стала історією. Саме тому точно вивірений компас Адріанова купують не тільки для активного використання, але і в якості експоната колекції. Встигніть купити компас СРСР в Україні, поки модель у вільному продажу!

-

Компас Адріанова (оригінал) – ключові деталі

Країна-виробник: СРСР

Тип приладу: магнітний наручний компас

Шкала: в ° і тисячних

Крок ділення: 3° / 50 тисячних

Матеріал корпусу: полімер

Тип кріплення: наручний ремінець зі шкіри

-

Чому варто купити компас Адріанова армійський

  • Ви отримаєте функціональний прилад без зайвих деталей. В основі виробу крутиться магнітна стрілка, яка вказує напрямок, реагуючи на магнітне поле Землі. На відміну від рідинних компасів, які безпосередньо залежать від цілісності колби, цьому приладу не страшні незначні механічні пошкодження. Крім того, класична система роботи магнітного компаса знайома кожному і не викличе труднощів.


Готуєтеся до походу? Тоді візьміть з собою вологостійкі сірники!


  • Вам буде легко використовувати компас. Для зручності виріб оснащений фіксатором стрілки. Гальмо у вигляді важеля на корпусі приводиться в дію одним рухом руки. Досить потягнути за важіль – і стрілка попрямує до північної сторони планети. Скляна кришка вільно обертається і використовується в якості візира. Не варто заперечувати, що стрілка стабілізується довше, ніж в сучасних рідинних компасах. Однак цей недолік компенсується точністю приладу.

  • Якість не викличе сумнівів. «Вироблено в СРСР» – звучить як головний аргумент, що підтверджує добротність виробу. Пластик з ударостійкими властивостями здатний витримати будь-які випробування, всі металеві елементи захищені від корозії. Добротний шкіряний браслет не розтягується і не розшаровується, чудово тримає форму. Крім того, перевага натуральної шкіри в тому, що вона не викликає попрілостей, роздратування і алергії.


Підшукуєте хороший годинник? Спортивні годинники Скмей в оливковому кольорі підійдуть як для мілітарі-образу, так і для щоденного носіння.

-

Де можна недорого купити компас Адріанова армійський в Україні

Туристичні маршрути починаються від військторгу «Шериф». Адже тільки тут можна заощадити мінімум 10-15% на кожному товарі. Щоб купити компас туристичний за низькою ціною, достатньо зателефонувати або надіслати нам заявку в режимі online. Важливо, що Вам не доведеться чекати доставку довго. По м. Дніпро – всього 1 день. По Україні – від 2 до 5 днів. Відправлення здійснюється зручним для замовника способом.

Також купити армійський компас в Дніпрі можна за адресою: вул. Січових стрільців, 9.

Производитель: СССР
Цена: 480.00 грн
Рейтинг:
Нет в наличии
Количество: 
Сообщить о наличии
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии