22951 Кобура поясная ПМ с клипсой (oxford 600d, черная) Код товара: 163-218-6122Цена: 430.00 грн
Кобура поясная ПМ+скоба (синтетика-кожа) Кобура поясная ПМ+скоба (синтетика-кожа)-2 Кобура поясная ПМ+скоба (синтетика-кожа)-3 Кобура поясная ПМ+скоба (синтетика-кожа)-4 Кобура поясная ПМ с клипсой (oxford 600d, черная) Кобура поясная ПМ с клипсой (oxford 600d, черная) Кобура поясная ПМ с клипсой (oxford 600d, черная)
Нет видео

Кобура для ПМ поясна зі скобою: основні характеристики

Країна виробництва: Україна

Модель: ПКС-2 / комбінованого складу

Для носіння: пістолета Макарова

Тип: поясна / як зовнішнього, так і внутрібрючного (на кліпсі) кріплення

Конструкція: напівзакрита

Матеріал верху: тканина «Оксфорд» з товщиною ниток 600 Den

Всередині: пластик, піна завтовшки 3 мм + велюрове покриття

Зовнішні накладки і ремінець: з натуральної шкіри

Кліпса: метал

Колір: чорний (нитки і фурнітура підібрані в тон тканини)
-

Чому модель кобури ПКС-2 для ПМ одна з найпопулярніших

  1. В основі виробу міцна синтетика. Власне чохол зшитий із щільної непромокаючої тканини. Плетіння – за принципом рогожки з декількох ниток, дуже щільне. Такий матеріал не схильний під впливом вогкості розпушуватися, розтягуватися, гнити. І дуже легко він очищається навіть від жирних плям збройового мастила. Секрет довговічності моделі полягає в наявності усередині стінок кобури полімерного каркаса і наповнювача із спіненого матеріалу. Така начинка надає виробу більшу жорсткість і формостійкість, а також захищає зброю від поштовхів, пом'якшує удари при падінні, не дозволить зіпсувати покриття пістолета подряпинами, навіть якщо доведеться пробиратися через колючі кущі. Краям чохла розтріпувавння не загрожує, оскільки вони окантовані стропою і акуратно прошиті з посиленням у вигляді заклепки.
  2. Накладки з добротної шкіри пришиті до чохла. Причому та накладка, що з тильної сторони, закріплена для надійності декількома швами. Вона утворює шлівку, через яку протягується брючний ремінь. Максимальна допустима ширина ременя – 4,5 см. Передня шкіряна накладка виступає в якості підкладки для металевої скоби, необхідної для фіксації кобури з внутрішньої сторони штанів. Кліпса тим зручна, що надівається на пояс, на якому немає брючного ременя.
  3. Надійне утримання зброї, можливість її швидкісного витягування. Обидві накладки, звужуючись догори, формують петлю, яка оперізує пістолет в курковій зоні. І це плюс в плані безпечного носіння пістолета, оскільки петля вбереже від випадкового зриву курка через трясіння або удари, а також не дозволить зброї випасти при русі, ускладнить до неї незаконний доступ з боку сторонньої особи. Петля фіксується кнопкою. Рукоятка зброї залишається відкритою для обхвату її долонею. Кнопка відкривається одним рухом великого пальця. Розстібання відбувається до тіла, що більш зручно для стрілка.

Де купити кобуру поясну для ПМ з кліпсою в Україні недорого

У військторзі «Шериф» Ви можете оформити покупку через спеціальну форму на сайті або під час телефонної розмови з менеджером. Телефонуйте, з будь-яких питань проконсультуємо і підкажемо, яка модель кобури краще підходить Вам. Доставку організуємо в будь-яке з міст України.

«Шериф» – це не тільки інтернет-магазин. В м. Дніпрі у нас працюють офіс і стаціонарна торгова точка. Приходьте за обновками на вул. Січових стрільців, 9.

Производитель: Другие торговые марки
Цена: 430.00 грн
Рейтинг:
Нет в наличии
Количество: 
Сообщить о наличии
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии