9844 Газовый баллончик Терен-4 LED Код товара: 326-327-9844Цена: 225.00 грн
Газовый баллончик Терен-4 LED Газовый баллончик Терен-4 LED-2 Газовый баллончик Терен-4 LED-3
Нет видео

Балончик «ТЕРЕН-4 LED»: загальні відомості

Виробник: компанія «Еколог»

Формат: аерозоль

Хмара препарату розпорошується: «конусом»

Розміри: 140 мм (± 2) × 55 мм (± 1)

Вага повного балона: 112 г (± 4)

Ефективна дальність дії: до 2.5 м

На розпорошення знадобляться: 6-7 секунд (якщо безперервно використовувати)

Діапазон температур для зберігання/застосування: -8 ℃ ... +45 ℃

Країна виробництва: Україна


✓ Виріб відповідає ТУ У 29.6-19485052-019-2002, має сертифікат (див. фото вище)!

✓ Екологічно безпечний, не руйнує озоновий шар!

✓ Дозволений до вільного продажу в спеціалізованих магазинах цивільним особам, яким виповнилося 18 років!

-

Особливості газового балончика «ТЕРЕН-4 LED»

  1. Надає миттєву сльозоточиву і подразнюючу дію. В основі препарату морфолід пеларгонової кислоти із групи іррігантів. Він викликає реакцію при попаданні на шкіру та слизову оболонку. Причому сльозоточива дія виражена в меншій мірі, ніж вплив на дихальні шляхи. «Терен-4 LED» викликає печіння в носі і в носоглотці, що супроводжується виділеннями з носа і першінням. Нерідко виявляються нудота, пітливість, рясне слиновиділення. Ефект від препарату нетривалий, залежить від індивідуальної сприйнятливості до його компонентів і від того, наскільки правильно був застосований балончик, в якому напрямку дме вітер. На свіжому повітрі дія зазвичай проходить через 10-15 хвилин.
  2. Корисне доповнення – ліхтарик, вставлений в ковпачок. Джерелом світла є світлодіодна лампочка, що дає потужний промінь. Ліхтарик спрацьовує автоматично в той момент, коли піднімається кришка ковпачка. Світло, спрямоване в обличчя нападника при одночасному розпиленні газу, підсилює ефект дезорієнтації. Відзначимо, що LED-ліхтарик допустимо використовувати в побутових цілях. Гарантійний термін його роботи – 2 роки, однак світлодіодна лампочка може жити набагато довше, адже її робочий ресурс перевищує 50 тисяч годин.
  3. Газовий балончик – це засіб разового застосування, який не відновлюється. Термін його зберігання дорівнює 24 місяцям. Виробник позначає денце кожного балона датою випуску: місяцем і роком. Зберігати виріб слід в місцях, віддалених від обігрівальних пристроїв і відкритих джерел вогню.
Аксесуар для зручного і безпечного носіння балончика на поясі – шкіряний підсумок. Коштує недорого, рекомендуємо замовити для комплекту.

-

Балон «Терен-4 LED» купити у військторзі «Шериф»

Скористайтеся опцією «Кошик» на сайті, щоб оформити замовлення, або зв'яжіться з нашим оператором по телефону. Графік, за яким працює магазин, зазначений в «Контактах». Замовляйте доставку в будь-яке місто України. Можлива післяоплата.

У Дніпрі магазин тактичного спорядження «Шериф» чекає покупців на вул. Січових стрільців, 9 (на колишній вул. Артема). Приходьте, допоможемо зібрати всі необхідні підсумки: і для рації, і для наручників, і для кийка.

Цена: 225.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии