Баннер зимние военные ботинки

R-02524 Активные наушники для стрельбы Howard Leight Impact (Black) R-02524 Код товара: 304-306-12590Цена: 2700.00 грн
Купить в Днепре Активные наушники для стрельбы Howard Leight Impact (Black) R-02524 Активные наушники для стрельбы Howard Leight Impact (Black) R-02524 Активные наушники для стрельбы Howard Leight Impact (Black) R-02524 Активные наушники для стрельбы Howard Leight Impact (Black) R-02524 Активные наушники для стрельбы Howard Leight Impact (Black) R-02524 Активные наушники для стрельбы Howard Leight Impact (Black) R-02524 Активные наушники для стрельбы Howard Leight Impact (Black) R-02524
Нет видео

Модель Leight Impact Sport: загальна інформація

Категорія: активного типу

Колір: чорний

Маса: 298 г

Рівень звукопоглинання: 22 дБ

Корпус: пластик

Обшивка: шкірзам

Амбушюри: знімаються

Товщина чашки: 40 мм

Загальні розміри: 107 × 128 × 97 мм

Живлення: 2 батарейки ААА

Ресурсу батарейок вистачить: на 350 годин роботи

Бренд: Howard


Також додаються:
батарейки Duracell, шнур для приєднання аудіопристрою, керівництво по застосуванню, пластикова упаковка

-

Особливості навушників складних Howard Leight Impact Sport

  • Розроблені для захисту слуху під час полювання, стрільбищ, роботи з гучним устаткуванням. Підходять для використання на відкритому повітрі і в приміщенні. Технологія Air Flow Control знижує шум на всіх частотах до безпечного рівня. Блокування імпульсних гучних звуків відбувається миттєво. Як тільки звук досягає 82 дБ, прилад перемикається в пасивний режим роботи. Коефіцієнт зниження шуму, що дорівнює 22 дБ, є вищим показником, ніж це властиво іншим стрілецьким навушникам. В цьому відношенні модель Лейт Імпакт Спорт – поза конкуренцією.

  • Слабкі звуки навушники Ховард підсилюють, збільшуючи комунікаційні можливості користувача. Завдяки стереомікрофонам вони виявляють напрямок джерела звуку. 360° – у цьому радіусі «прощупується» звукова обстановка, незалежно від того, в якій позиції знаходиться користувач. Можна без перешкод почути голоси і навіть шарудіння.

  • Гучність звуку налаштовується тим же регулятором, за допомогою якого вмикаються і вимикаються навушники. Він розміщений на одній чашці. Для включення пристрою потрібно прокрутити перемикач до клацання, потім змінюється гучність. Причому вона регулюється відразу в обох чашках.

  • Можливість підключення зовнішніх аудіопристроїв. Через роз'єм AUX 3.5 мм, зроблений в одній з чаш, користувач зможе підключити плеєр або радіостанцію. Для цього знадобиться шнур з комплекту. Можна застосувати й інший шнур, який підійде для гнізда. При підключеному аудіопристрої гучність налаштовується на самому пристрої.

  • Особливість моделі – ударостійкість. Корпус виготовлений з міцного полімеру, здатного витримувати механічні дії без деформації і поломок.

  • Ви зможете довгий час перебувати в навушниках, не відчуваючи дискомфорту. Пружне наголов'я обшили м'яким матеріалом, схожим на шкіру. Суперм'які «подушки» захищають голову від ефекту здавлювання. Дизайн чашок низькопрофільний, є на них спеціальні виїмки – це дозволяє стрілку впевненіше себе почувати при використанні гвинтівки з прикладом.

  • Для економії електроживлення передбачено автовідключення. Якщо користувач забуде вимкнути прилад, після 4-х годин роботи він автоматично відключиться.

  • Відділ для батарейок розташований на одній з чаш, герметично закритий. При необхідності заміни батарей кришка легко зсувається.


Навушники зручні в транспортуванні, тому що складаються. Однак для більшого комфорту рекомендуємо укомплектувати виріб захисним чохлом.

-

Магазин «Шериф» чекає на Ваше замовлення. Доставка – вся Україна!

Залиште заявку на сайті, і Вам скоро зателефонують для узгодження покупки. Координати військторгу в Дніпрі: вул. Січових стрільців, 9.

Цена: 2700.00 грн
Рейтинг:
Есть в наличии
Количество: 
Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail

Ваш E-mail на сайте отображаться не будет, он нужен на случай обратной связи.
Текст комментария
Оценка для товара
Сообщить о наличии